Pino Pazell-Kafshet e Egra Zmadho

Pino Pazell-Kafshet e Egra

BAO0236

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

790 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje pazell me kafshet per femijet tuaj.

Me 6x4 elemente, është lojë edukative për fëmijë, qe i mundëson atyre të njohin dhe të eksplorojnë imazhet e kafshëve duke e zgjidhur.

Jepja fëmijës tënd ta plotësojë dhe ai do të ndjejë kënaqësinë e arritjes së qëllimit.

Pazëlli është një mjet shumë i rëndësishëm edukimi pasi siguron shumë njohuri dhe zhvillim mendor te fëmijët.

30 produkte te tjere ne kete kategori: