Cmim i reduktuar! Pino Mjetet e Mjekut Zmadho

Pino Mjetet e Mjekut

BAO0252

Produkte te reja

Pino

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 690 Lekë

3 321 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loja me role përcaktohet si interpretimi i një personazhi.

Kjo metodë ka një përdorim shumë të gjerë dhe zhvillohet në kuptime të ndryshme, si dhe është një metodë mësimore-edukative shumë e përdorshme dhe e frytshme.

Loja pino me mjetet e nje mjeku meson femijet tuaj si te luajne duke mesuar nje profesion si ai i doktorit.

Nje valixhe me mjetet qe i duhen mjekut.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 19.5x7x14.5 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: