Pino Spitali

BAO0255

Produkte te reja

Pino

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje spital me te gjitha paisjet  e nevojshme.

Nje loje Pino prej druri qe zhvillon inteligjencen e femijes dhe e edukon ate mbi funskionin e nje spitali apo aparatiurat perkatese te tij.

Kjo metodë ka një përdorim shumë të gjerë dhe zhvillohet në kuptime të ndryshme, si dhe është një metodë mësimore-edukative shumë e përdorshme dhe e frytshme.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 20x19x17 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: