Pino, Mjetet Kozmetike Zmadho

Pino, Mjetet Kozmetike

BAO0253

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loja me role përcaktohet si interpretimi i personazheve apo me te rriturve.

Per vajza te vogla te vilat duan te ngjajne si mamate e tyre, te perdorin make up, kreherein pasqyren apo mjete te tjera kozmetike. Te gjitha keto ne nje valixhe qemund ta marin kudo me vete.

Kjo metodë ka një përdorim shumë të gjerë dhe zhvillohet në kuptime të ndryshme, si dhe është një metodë mësimore-edukative shumë e përdorshme dhe e frytshme.

Shumëllojshmëria e tematikës, e formës dhe e funksionit të tyre, zhdërvjelltësojnë aftësitë motorike e logjike të fëmijës.

Fleta e të dhënave

Sipas përmasave 19.5x7x14.5 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: