Lorelli Tricikel B302A

Produkte te reja

Lorelli

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

13 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tricikel i markes Lorelli modeli B302

Per femije nga 18 muajsh e siper

Me rrota te medha dhe nje timon ekstra qe ndihmon prinderit ne drejtim

Me tende te palosshme dhe nje shporte ne pjesen e poshteme per te mbajtur lodrat e bebes

Me zile ne pjesen e dorezes dhe nje mini cante te vogel ne nje ngjyre me triciklin

Ndenjese e bute dhe e rehatshme per beben

Fleta e të dhënave

Carousel Jo
Sipas moshës 18-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: