Clementoni Loder sonaglino libellula girella baby

NOL0085

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder e markes Clementon per bebe 0-2 vjeç

Ne formen e nje krijese me krahe unaza dhe kapake te bute plastike

Stimulojne syte per shkak te ngjyrave te shumta dhe degjimin me elementet qe krijojne tinguj

Krahet dhe unaza rrotullohen. Sherben per te vendosur beben ne gjume

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 0-2 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: