Clementoni Loder la torcia dinamo

NOL0114

Produkte te reja

Clementoni

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Elektriku i dores Dinamo, lodra me te cilen femija juaj meson duke luajtur.

Paketimi perbehet nga disa nje llampe LED, nje pjese motorrike dhe shume pazella te tjera me te cilat do te krijohet elektriku i dores.

Nje teresi pjesesh per tu ngjitur sebashku, duke transformuar punen mekanike ne energji elektrike.

Jepuni femijeve mundesi te studiojne historine e energjise dhe te zbulojne sekretet qe bene ndryshimin ne menyren e prodhimit te energjise elektrike.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: