Clementoni Loder Elektrik Qe Flet Dhe Kendon

NOL0109

Produkte te reja

Clementoni

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Elektrik per femije nga 18-36 muajsh

I markes Clementon mjaft argetues per femijet tuaj

Ben drite, me tinguj ju meson shkronjat, gjithashtu edhe kendon 

Zhvillon aftesite e te dalluarit tek femijet dhe perceptimin vizual

Me buton on of

Gjuha Italiane

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: