Clementoni Loder play set petrol station clemmy

NOL0131

Produkte te reja

Clementoni

35 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loder Clementon per femije 18 muajsh e siper

Nje stacion gazi e dizenjuar per te argetuar femijen tuaj

Perfshin tulla te vogla shume ngjyreshe qe grumbullohen mjaft lehte

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: