Clementoni Puzzle 3000 venezia

NOL0258

Produkte te reja

Clementoni

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pazell per ndertimin e qytetit me te bukur Italian Venecias

Ndertoni qyettin me 3000 pjeset qe keni ne dispozicion

Per moshen 14 vjeç e siper

Zhvillon imagjinaten dhe aftesine krijuese

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 8+ vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: