Globo Tabele Druri me 2 Ane

IF0069

Produkte te reja

Globo

7 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabele prej druri 2 ne 1

Me shkronja dhe numeratore per te mesuar femijet tuaj

Tabela ne njeren ane ka fushe magnetike ku mund ngjisni shkronjat duke formuar fjali

Ne anen tjeter ehste table me te cilen mund te shkruani me shkumesa

E pershtatshme per femije 3 deri ne 7 vjec

Permasat e produktit: 38,5 x 34 x 2,5 cm
Permasa e paketimit: 39 x 35 x 17 cm
Pesha e produktit: 5,8 kg

Nuk rekomandohet per femije me te vegjel sei 3 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: