Globo Mates i Rritjes i Zgjatshem

IF0070

Produkte te reja

Globo

37 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje meter druri, per te mos humbur asnje centimeter nga rritje e femijes.

Argetuese, plot ngjyra dhe me personazhe.

Metri eshte ne forme puzzle i ci zgjatet deri ne 150 cm.

Permasat 93.5×10.2×0.7cm  

I pershtatshem per femijet mbi 3 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: