Gobo Tabele me Dy Ane

IF0020

Produkte te reja

Globo

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

6 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabela 2 ne 1  eshte gjithmone aty per te ndihmuar femijet qe te mesojne dhe argetohen.

Eshte prej druri dhe te dyja anet jane funksionale.

Njera ane e tabeles eshte e zeze per te vizatuar me shkumes, ndersa ne anen tjeter mund te vizatoni me lapustila.

Argetim dhe mesim ne te njejten kohe.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Permasat: 45 x 89 x 50 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: