Globo Lule Magarita me Forma

IF0039

Produkte te reja

Globo

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Lule margarita me forma dhe ngjyra te ndryshme.

Nje loje e markes Globo per femije unisex mbi 18 muajsh.

Material plastik mjaft cilesore. Permasat:38 x 58 x 14.

Ndihmon femijen te njohe ngjyrat dhe format dhe te luaj duke kompozuar petalet.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 18 muaj +

30 produkte te tjere ne kete kategori: