Globo Mikroskop me Bateri

IF0113

Produkte te reja

Globo

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 590 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Shikoni dhe eksploroni natyren permes mikroskopit.

Nje loder e markes Globo per femije mbi 9 vjeç.

Me zmadhime te ndryshme100x, 200x dhe 450X.

Me akseosre te ndryshem per te kryer sa me shume eksperimente.

Mikroskopi eshte me drite e cila funksionon me bateri.

Permasat 48 x 24 x 24.5cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 9 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: