Globo Plasteline Numra dhe Shkronja 3+

IF0127

Produkte te reja

Globo

32 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Numra dhe shkronja plasteline te markes Globo

Ndihmon femijet tuaj te mesojne alfabetin dhe numrat duke u argetuar

Me 4 kuti plasteline me ngjyra te ndryshme

Nje ide shume e bukur dhurate

Permasat 41.2 x 31.3 x 32.4 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: