Globo Oktapod me Tinguj Kafshesh dhe Muzike 12M+

IF0128

Produkte te reja

Globo

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Nje oktapod me muzike

Tentakula qe bejne muzike tingujt e kafsheve

Oktapodi eshte me drita. Per femije mbi 1 vjeç

Shume i kendshem dhe argetues per femijen tuaj

Punon me bateri qe nuk jane te perfshira ne çmim

Permasat 54.5 x18.5 x 42cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 12 muaj+

30 produkte te tjere ne kete kategori: