Niji Tabela Magnetike me Numra 33×30 Zmadho

Niji Tabela Magnetike me Numra 33×30

IF0188

Produkte te reja

19 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabele magnetike me numra

Me permasa 33x30cm nga marka Niji

Mund te mesoni femiejt tuaj te numerojne dhe te kryejne veprime matematikore shume thjesht dhe duke u argetuar

Me ngjyra te ndryshme per te bere diferencimin

Tabel ka nej doreze mbajtese ne pjesen e siperme. E pershatsthme per femije mbi 5 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: