Clementoni Pony Edukativ me Muzike 6-36m

A-001039

Produkte te reja

Clementoni

15 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 690 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Clementoni Pony Edukativ me Muzike 6-36m

Nje pony i vogel i cili do te argetoje ne cdo kohe femijet tuaj 

Jep lirshmerine e terheqjes se tij ku rrotat kthyese do te mundesojne melodi te ndryshme 

Duke e shtypur ne pjesen e siperme te tij ai nxjerr tingujt e hareshem duke qeshur, si dhe tregon momenten per te ngrene, pire etj 

Do te mundosojne gjithashtu shkronjat dhe numrat e pare 

Pjesen e bishtit dhe te kokes eshte e dizenjuar me pelhure te bute shumengjyreshe 

E pershtatshme per femije nga 9 muajsh deri ne 3 vjec 

Permasat jane 26 x 13 x 22 cm

Punon me bateri 2 AAA  

30 produkte te tjere ne kete kategori: