Pino Loder me Terheqje - Qeni

BAO0416

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

670 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pino Loder me Terheqje - Qeni

Loder me tërheqje, e prodhuar nga druri i kauçukut me veti shume te mira

Nxit lojera aktive ,ngacmon zhvillimin intelektual, aftesimin pamor dhe zhvillimin mendor te femijes 

E pershtatshme per femije deri nen 1 vjec 

Permasat jane 13 x 10 x 6 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: