Pino NTC mos u nxeh Zmadho

Pino NTC mos u nxeh

BAO0325

Produkte te reja

Pino

500 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 170 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loja "Mos u nxeh" nga Pino

Mund te luhet deri ne 4 persona

Nje loje e cila argeton por ndikon dhe ne rritjen e perqendrimit dhe durimit te femijeve

Shume ngjyreshe dhe material druri

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec

Permasat 24x24x2 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 5 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: