Tabele Druri dhe Magnetike e Vogel

PB0311

Produkte te reja

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabela per mesimet e para te femijeve.

Eshte prej druri dhe te dyja anet jane funksionale.

Njera ane e tabeles eshte e zeze per te vizatuar me shkumes, ndersa ana tjeter eshte e bardhe dhe magnetike ku mund te shkruani me marker ose te ngjisni shkronjat e numrat.

Argetim dhe mesim ne te njejten kohe.

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec.

Paketimi permbannumrat dhe shkronjat magnetike, shkumesat, fshiresen dhe marker.

Permasat 43.5 x 36 x 25 cm.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3 vjeç +

30 produkte te tjere ne kete kategori: