Piano Vampiro

PB0378

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Piano per femije Vampiro

E pershtatshme per femijet mbi 3 vjec

Me 20 ritme shoqeruese muzikore, 8 instrumente, 12 melodi dhe 4 efektej te ndryshem instrumentale

Piano ka nevoje per bateri 3 x LR6 , te cilat nuk jane te perfshira ne paketim

Per femijet qe kane deshire te behen muzikante

30 produkte te tjere ne kete kategori: