I Ri

-1 600 Lekë

Cmim i reduktuar! Mikrofon Maggie & Bianca Zmadho

Mikrofon Maggie & Bianca

PB0386

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 090 Lekë

1 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Mikrofon me drita dhe kenge te ndryshme, per vajzat mbi 5 vjec

Frymezuar nga seriali i njohur ne Netflix, Maggie & Bianca Fashion Friends

Femijet do te argetohen duke dhene koncertin e tyre

Mikrofoni ka 4 kenge origjinale te serialit

Kompatibel me te gjithe lexuesit MP3,CD, smartphone, tablet, kompiuter, stereo

Funksionon me 2 bateri 1,5 V LR6 (te perfshira)

30 produkte te tjere ne kete kategori: