I Ri

-1 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Tabele Fisher Price Zmadho

Tabele Fisher Price

PB0385

Produkte te reja

Fisher Price

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 490 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tabele Fisher Price

Tabele e cila inkurajon femijet te vizatojne, shkruajne dhe shprehin krijimtarine e tyre 

E pajisur me dy klipe mbajtese ku vendosen fletet per te vizatuar 

Me kembe e cila lejon qe femija te pikturoje ne kembe sipas deshires 

Ne material plastik 

Vijne sebashku me disa aksesore si flete, lapsa etj 

Mund te paloset lehtesisht 

Permasat jane 47 x 56 x 107 cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: