Chicco Tavolina Luaj dhe Meso

PB0395

Produkte te reja

Chicco

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

5 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tavoline me lojera argetuese per femije

Dy aksesore qe mund te hiqen per ta bej lojen me terheqese

Melodi te ndryshme. Nje minikuzhin e improvizuar ne nje tryeze te vogel.

Mund ti hiqen kembet dhe te femijet te luajne edhe kur jane ulur.

Fleta e të dhënave

Carousel Jo

30 produkte te tjere ne kete kategori: