Fisher Price Telefoni Chatter

ALG1209

Produkte te reja

Fisher Price

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Telefoni Chatter, nga Fisher Price, per femijet

Kjo loder klasike terheqese me nje dizajn me modern dhe po aq argetues

Tinguj te ndryshem dhe sy qe levizin

Nje loje e cila te inkurajon te luash

Ngjyrat, levizjet dhe tingujt e ndritshem ndihmojne ne stimulimin e shqisave te femijes

Ndihmon gjithashtu edhe ne zhvillimin e aftesive motorike te tyre 

E pershtatshme per moshat 12-36 muajsh

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 1-3 vjeç

30 produkte te tjere ne kete kategori: