Fisher Price Kubi Multi Color

ALG1210

Produkte te reja

Fisher Price

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

1 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Kubi shumengjyresh me kafshe, nga Fisher Price

Ne secilen faqe kane aktivitete dhe mini lojra te ndryshme

Ndihmojne ne zhvillimin dhe stimulimin e kordinimit dhe shkathtesise se femijes

Te pershtatshme per femijet mbi 6-36 muajsh

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 6-36 muaj

30 produkte te tjere ne kete kategori: