WinFun Autobusi me Kafesh dhe Tinguj

SL0555

Produkte te reja

WinFun

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Autobusi me kafshe është një lodër e mrekullueshme që e mëson të vegjelit tuaj të identifikojë numrat.

Autobusi ka tinguj kafshësh dhe melodi të kendeshme që do ta mbajnë fëmijën tuaj të zënë për një kohë të gjatë.

Zhvilloni aftësitë e tyre motorike dhe njohëse, ndërsa plotësoni ditët e tyre të argëtimit me lodrat që Winfun kanë për ju!

Eshte e pershtateshme per femije 6m+

30 produkte te tjere ne kete kategori: