Quercetti Mozaiku Bota Nenujore

IF0297

Produkte te reja

Quercetti

* Marka Quercceti 

* Mozaiku Bota Nenujore

* Per femije 3-6 vjec

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

1 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Loja klasike me kunjat Quercetti në një version shumëngjyrësh që paraqet botën nënujore.

Lodra përfshin kunja me ngjyra me diametra të ndryshëm ku mund te formojne skena të ndryshme ne dyshemene e detit, dhe shumë ngjitësa dhe forma peshqish, kalë deti, gaforre dhe krijesa të tjera deti për të rikrijuar një botë detare.

Eshte e pershtateshme per femije 3-6 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: