Quercetti Ora me Kunja Play Montessori

IF0299

Produkte te reja

Quercetti

* Marka Quercceti 

* Ora me Kunja Paly Montessori

* Per femije 4-8 vjec

Me shume detaje

17 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Argëtohuni duke bërë orën tuaj të parë dhe mësoni se si ta tregoni kohën.

Ky komplet ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë një orë lodër: një faqe të orës, numrat, dhe akrepat minutë dhe orë.

Ka dy ngjyra të dallueshme për orë dhe minuta, dhe ato lëvizin manualisht.

Kur të keni mbaruar ndërtimin e orës, përdorni broshurën e udhëzimeve dhe 18 kartat e dyanshme me shënues i cili mund te fshihet për të praktikuar aftësinë tuaj për të lexuar.

Eshte i pershtatshem per moshat 4-8 vjec.

30 produkte te tjere ne kete kategori: