Quercetti Fashion Show

IF0300

Produkte te reja

Quercetti

* Marka Quercceti 

* Fashion Show

* Per femije 3-7 vjec

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pasarela, dritat, audienca dhe natyrisht rrobat "Fashion Show" ka gjithçka që ju nevojitet për të vendosur një shfaqje të vërtetë mode, me ju si stilist!

Ju mund të personalizoni 8 kukullat me rroba dhe pajisje të prera ne letra, për t'i dhënë atyre çfarëdo stili që dëshironi.

Ekzistojnë dy skena të paraqitura, skena dhe dhoma e veshjes.

Pasi të keni vendosur skenën, thjesht ktheni dorezën dhe modelet do të fillojnë të lëvizin, dhe shfaqja fillon.

Eshte e pershtateshme per femije 3-7 vjec

Permasat: 36x28x6cm

30 produkte te tjere ne kete kategori: