Quercetti Nderto me Kunjat me Ngjyra

IF0302

Produkte te reja

Quercetti

* Marka Quercceti 

* Daisy Maxi

* Per femije 1-4 vjec

* Me 22 Pjese

Me shume detaje

4 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 490 Lekë

2 090 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Daisy Maxi është një lodër edukative krijuese me kunja jumbo shumëngjyrëshe që është krijuar posaçërisht për të përmbushur nevojat e para të zhvillimit të fëmijës tuaj.

Bebet dhe të vegjlit do të magjepsen nga kunjat jumbo të grumbulluar me pjese të rrumbullakosura të bëra prej materiali të qëndrueshëm dhe të sigurt.

Ato janë të buta dhe të lehta për tu mbajtur dhe mund të vendosen per te formuar lule ose të grumbullohen për të krijuar kulla të larta dhe më të larta në siguri totale.

Format dhe ngjyrat e ndryshme, së bashku me zhurmën e bukur të përfshirë, stimulojnë perceptimin vizual dhe atë të tingullit, koordinimin e syve midis dorës ndërsa zhvillojnë kreativitetin dhe përqendrimin.

Eshte e pershtateshme per femije 1-4 vjec

30 produkte te tjere ne kete kategori: