Chipolino Loder per Hapat e Pare BLOCKS

CHP0121

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Loder per Hapat e Pare BLOCKS

 • Lodra qe ju jep argetimin ne zhvillimin me te mire te femijes suaj
 • Me formuese me numra dhe ngjyra, per te zhvilluar te gjitha shqisat e femijes dhe aftesite psikomotorike
 • E pershtatshme per femijet e moshes 12 muajsh +, te cilet mund te ecin dhe vetem

Me shume detaje

9 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 890 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Loder per Hapat e Pare BLOCKS

* Lodra per shtytjen e femijes do ta ktheje zhvillimin e femijes ne nje proces me te kendshem gjate hapave te pare per te mesuar ecjen, ekuilibrin dhe koordinimin

* Ngjyrat e ndezura qe terheqin vemendje dhe tingujt e ndryshem stimulojne kreativitetin e femijes dhe zhvillojne shqisat e degjimit dhe shikimit

* Kjo loder eshte e pershtatshme per femijet e moshes mbi 12 muajsh, te cilet mund te ecin dhe vetem

* Interesant, multi funksional dhe me diversitet ngjyrash, ky produkt stimulon degjimin, shikimin, permireson koordinimin fizik dhe ekuilibrin e femijes

* Me lloje te ndryshme lodrash per te mbajtur sa me gjate vemendjen e femijes

* Me formuese me numra dhe ngjyra, qe femijet te mesojne dhe te luajne

* E lehte, e rehatshme per femijen dhe teper e lehte per t'u shtyre

* Produkti ofrohet ne nje kuti dhuratash me ngjyra, keshtu qe ky produkt mund te sherbeje si nje dhurate

* Kjo loder eshte prodhuar ne perputhje me kerkesat e direktivave dhe standardeve evropiane ne lidhje me sigurine e lodrave

* Udhezimet per perdorimin e ketij produkti i gjeni ketu

30 produkte te tjere ne kete kategori: