Chicco Libri i Fermes

PB900

Produkte te reja

Chicco

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chicco ferma qe flet është një qendër e pasur e aktivitetit dygjuhësh që prezanton femijet në shumë kafshë ne mënyrë teper tërheqëse të lojës evolucionare.

Mund te perdoret ne  3 mënyra të lojës, dhe mbi 50 fjale, pyetje, kenge dhe tinguj në italisht dhe anglisht: 10 emra dhe versione të kafshëve të fermes, 4 kafshë kureshtare, dhe  numra nga 1 deri në 10, ngjyra dhe këngë të këndshme me temën e fermes

Eshte e pershtateshme per femije 1 - 4 vjec

Permasat: ‎33 x 11 x 23 cm; 1 Kg

30 produkte te tjere ne kete kategori: