Set 3 ne 1 Kuzhina Liittle Chef

EUP0408

Produkte te reja

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 490 Lekë

4 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set i mrekullueshëm dhe i madh 3 në 1, kuzhina në një kuti që përfshin shumë aksesor për të luajtur kuzhinieret e vegjel.

Kuzhina për fëmijë eshte e  vendosur në një valixhe me rrota e cila mund te shndërrohet edhe në një karrocë dhe tavolinë pune.

Gjithashtu, kompleti paloset lehtesisht në një kuti me rrota, e cila mund të zhvendoset pa frikë se mos humbet gjë.

Lodra është krijuar për lojëra me role, promovon zhvillimin e imagjinatës, të menduarit dhe aftësive motorike.

Permasat: 62см x 15см x 41см

Eshte i pershtatshem per femije 3 vjec+

30 produkte te tjere ne kete kategori: