Bontempi Karaoke Sound BOX

PB1244

Produkte te reja

Bontempi Karaoke Sound BOX

 • Sound Box me 2 mikrofona shtese
 • Me 10 kenge demo
 • Efekt echo, ndryshim te zerit dhe kendim playback
 • Me funksion karaoke
 • Per femijet mbi 5 vjec

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

5 190 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Bontempi Karaoke Sound BOX

Sound box me 2 mikrofona per te marre kudo muziken me vete

Te 2 mikrofonat jane lehtesisht te rregullueshem ne gjatesi

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjec

Me efekte te ndricimit per te ofruar atmosfere ndryshe

Me 10 kenge demo per te kenduar lehtesisht

Me funksion per te regjistruar zerin dhe kendim playback

Me efekte te ndryshimit te zerit per te shtuar atmosferen

Me funksion karaoke: ndizni opsionin per te kenduar ju ne melodine e kenges

Lidhet me pajisjen me MP3, smartphone, tablet, Cd

Funksionon me 3 bateri R6/AA 1.5 volt (nuk jane te perfshira ne paketim)

Permasat: 220x900x90 mm

30 produkte te tjere ne kete kategori: