I Ri Monopatine Littlest Pet Zmadho

Monopatine Littlest Pet

PB0384

Produkte te reja

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 3.000 Lekë

3 490 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Monopatine Littlest Pet

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen tuaj gjate ecjes

Me lartesi te rregullueshme qe ofron lehtesi ne udhetim

Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem

Doreza te veshura me sfungjer 

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes 

E pershtatshme per moshat mbi 5 vjeç 

Ne ngjyre rozedhe lejla e dizenjuar me mace te ndryshme 

Keshillohet qe te perdoret nen vezhgimin e drejtperdrejte te nje te rrituri

*Sigurohuni qe gjate perdorimit femijet te jene te pajisur me kokore

10 produkte te tjere ne kete kategori: