Chipolino Monopatine 4 ne 1 ALL RIDE

PD0038

Produkte te reja

Chipolino

 • Monopatina 4 ne 1 per femije
 • Mosha +3 vjec
 • Pesha deri 20 kg
 • Lodra perdoret ne 4 menyra 
 • Lodra eshte e lehte edhe e shpejte

Me shume detaje

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

10 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino 4 ne 1 All Ride është e përshtatshme për fëmijë të moshës 3 vjeç e lart, me peshë deri në 20 kg

Lodra mund të përdoret nga 4 mënyra të ndryshme, gjë që e bën atë teper interesante për fëmijët dhe ta perdorin per nje kohe te gjatë.

Lodra zhvillon aftësitë motorike të fëmijëve dhe aftësitë e tyre koordinuese dhe të ekuilibrit.

Mund të përdoret si udhëtim - fëmija ulet dhe e shtyn me këmbët e tij / saj

Mund të përdoret si lodër ekuilibri - fëmija ulet dhe e shtyn lodrën me këmbët e tij duke mbajtur ekuilibrin e tij / saj

Mund të përdoret si biçikletë me tri rrota - fëmija ulet dhe ngas duke përdorur pedalet e saj.

Mund të përdoret si monopatine - fëmija shkel mbi bordin e lodrës dhe e shtyn atë me këmbë tjetër.

Timoni i drejtimit rregullohet në 3 lartesi te ndryshme.

Rrotat TPU (kapacitet i shkëlqyeshëm mbajtës dhe rezistence) - 7,5 "përpara dhe 2,5" mbrapa

Lodra është e pajisur me vend inteligjent për ruajtjen e pedaleve poshtë sediljes në mënyrë që ato të jenë gjithmonë në dispozicion kur ju nevojiten.

Lirimi i shpejtë i pedaleve përmes butonit të kuq të vendosur në rrotën e përparme

Lodra është e shpejtë dhe shumë e lehtë për tu transformuar për shkak të sistemit të saj të mekanizmave me ane te nje klikimi.

Produkti ofrohet në një kuti dhuratë shumëngjyrëshe.

Kjo lodër është prodhuar në përputhje me kërkesat e direktivave dhe standardeve evropiane në lidhje me sigurinë e lodrave.

Fleta e të dhënave

30 produkte te tjere ne kete kategori: