I Ri

-2 000 Lekë

Cmim i reduktuar! Tricikel per Femije JinMing Zmadho

Tricikel per Femije JinMing

Produkte te reja

 • Tricikel per femije

Me shume detaje

30 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

11 990 Lekë

9 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Biciklete me tri rrota dhe me vend të kthyeshëm përballë nënës ose përballë rrugës me një klik.

Rrotat jane te perbera nga material plastik rezistent.

E lartë, dhe me strehen per djellin dhe me nje kosh per te vendosur sendet.

Produkti vjen i cmontuar.

30 produkte te tjere ne kete kategori: