Pilsan Rreshkites Dino

PB1252

Produkte te reja

Pilsan

Pilsan Rreshkites Dino

 • E pershtateshme per femije mbi 3 vjec
 • Suporton pesha deri ne 35kg
 • Ideale per zhvillimin e ekuilibrit dhe koordinimit te femijes
 • E forte, e qendrueshme dhe e sigurt per t'u perdorur

Me shume detaje

10 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

14 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Pilsan Rreshkites Dino

Rreshkitese e markes Pilsan mund te perdoret nga shume femije, keshtu qe i vogli juaj mund te ftoje miqte e tij per te luajtur.

Mund te perdoret si ne ambiente te brendshme (kendesh lojerash) ashtu edhe ne ambiente te jashtme.

Plastike e qendrueshme dhe cilesore.

E lehte per tu mirembajtur, pastrohet vetem me nje lecke te lagur.

Lehte per t'u montuar, montimi duhet te behet vetem nga nje i rritur.

Para perdorimit, duhet te siguroheni qe eshte montuar sakte.

Per argetimin e te vegjelve, anet e rreshqitjes jane te formuara si nje dinosaur.

E forte, e qendrueshme dhe e sigurt per t'u perdorur.

Ideale per zhvillimin e ekuilibrit dhe koordinimit te femijes.

Ka shkalle te gjera me doreza sigurie.

Bere nga materiale te sigurta.

Pesha maksimale e lejuar: 12 kg

Suporton pesha deri ne 35 kg

Mosha e rekomanduar: 3 vit +

Permasat e produktit: 140.5 x 62x 122 cm

Permasat e paketimit: 50.5 x 128 x 61.5 cm

Video Demonstruese:

30 produkte te tjere ne kete kategori: