Elfi SET 2 LUGE PLASTIKE

Produkte te reja

Elfi

193 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

320 Lekë

Porosit me 1 Klik
  • logo

    Transport i shpejte

    Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  • logo

    Ktheje brenda 48 oreve

    nese nuk te pelqen
  • logo

    Paguaj kesh

    kur merr mallin
  • logo

    Kujdes klienti

    brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion


Lugë elfi set 2 ne 1

Materiali i butë ne menyre qe te mos dëmtojë mishrat delikate të fëmijës suaj.

Mund te lahet në pjatalarëse (Vetëm raft).

Mos e vendosni në mikrovalë.

9 produkte te tjere ne kete kategori: