Elfi SET 2 LUGE PLASTIKE

Produkte te reja

Elfi

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion


Lugë elfi set 2 ne 1

Materiali i butë ne menyre qe te mos dëmtojë mishrat delikate të fëmijës suaj.

Mund te lahet në pjatalarëse (Vetëm raft).

Mos e vendosni në mikrovalë.

14 produkte te tjere ne kete kategori: