Elfi Set Luge + Pirun Plastike Green

Produkte te reja

Elfi

53 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

350 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion


Seti lug pirun bashk me kutine e përsosur për ushqimet e para.

Dizajn i perkryer dhe forma të përshtatura per duar të vogla.

Mund te lahet ne pjatalarëse (Vetëm ne raft).

Mos e vendosni në mikrovalë.

Mosha e perdorimit 3+

6 produkte te tjere ne kete kategori: