Apple Baby Luge + Pirun Plastike Form Y

Produkte te reja

Apple

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

200 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Set luge dhe pirin per femijet, te markes Apple.

Me ngjyra te ndryshme dhe printime me kafshe.

Te pershtatura per femijet e vegje te cilet sapo kane filluar te ushqehen.

Materiali plastike, te buta, te pademshme per mishrat.

Forma e tyre eshte e pershtatur ne menyre qe femijet ta kene te lehte te hane me to.

Te pershtatshme per femije te moshave mbi moshen 1.5 vjec.

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 2+ vjeç

9 produkte te tjere ne kete kategori: