Tommee Tippee Set Luge 6cp

SL0580

Produkte te reja

Tommee Tippee

2 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

250 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Tommee Tippee është një nga markat më të njohura ndërkombëtarisht për sa i përket produkteve për të ushqyer foshnjat dhe fëmijë të vegjël.

Me mbi 50 vjet përvojë, Tommee Tippee ka fituar dhe mbajtur një reputacion për krijimin e produkteve inovative, me cilësi të lartë me një dizajn intuitiv që promovon rritjen natyrore në çdo moshë.

Seti përmban 6 lugë me dorezë ergonomike. Doreza e gjatë i ndihmon fëmijët të hanë rehat.

Ideale për udhëtime. Lugët mund të sterilizohen, mund të lahen në lavastovilje, mund të përdoren në mikrovalë.

Rekomandohet për fëmijët 6 muaj+.

14 produkte te tjere ne kete kategori: