Globo Makine Mercedes-Benz me Telekomande 36M+

Produkte te reja

Globo

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

2 390 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makina Mercedes-Benz per femije mbi 3 vjeç, e markes Globo.

Makina eshte me telekomande me ane te se ciles mund ta komandoni makinen ne distance.

Femijet mund te luajne me njeri tjetrin duke garuar dhe duke perjetuar nje aventure te vertete.

Me drita terheqese per femijet dhe mund te zgjidhni njeren nga ngjyrat e bardhe, e zeze ose e kuqe.

Makina dhe telekomanda kane nevoje per bateri: makina 3 x AA, telekomanda 2 x AA.

Fleta e të dhënave

Sipas Gjinisë Për Djem
Sipas moshës 3 vjeç +

23 produkte te tjere ne kete kategori: