Chicco Makina 4 ne 1 Quattro

Produkte te reja

Chicco

3 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

9 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makin 4 ne 1 Quattro 4 ne 1 e markes Chicco

Një makinë për udhëtim që ofron 4 mënyra te ndryshme perdorimi

I pershtatshem per femije 9-36 muajsh. Ndihmon femijet ne hapat e tyre te pare

Me element sigurie qe nuk lejojne femijet te rrezikojne gjate ecjes

Me pjese doreze qe lejon prinderit te menaxhojne makinen

Ndihmon femiejt te ecin ne kembe duke u mbajtur tek makina 

Gjithashtu femija mund ta komandoje makine duke e shtyre vet ate

Me nje vend te vogel per te mbajtur lodrat apo sende te femijes

Përmasat: 59 x 33 x 60 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 9 muaj +

16 produkte te tjere ne kete kategori: