Makine per Femije AUDI TT RS

Produkte te reja

Chipolino

1 Item

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

21 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine per Femije modeli AUDI TT RS

Ideale per duart e vogla te femijeve, qe ata te perjetojne ndjesine e te drejtuarit te nje makine

Makina ka edhe telekomande qe mund te perdoret nga prinderit nga nje frekuence prej 2.4GHz

Makina eshte me bateri dhe mund te punoje perreth nje ore me nje karikim te vetem

Me bateri te rikarikueshme 2 * 6V / 4AH ku cikli i pare i karikimit eshte 4-6 ore dhe me pas 8-12 ore nje karikim i plote

Baterite per telekomanden duhen 2 copë * 1.5V / АAА (LR3) dhe per timonin 2 copë * 1.5 / AA (LR6) te cilat nuk perfshihen ne paketim

Vjen ne mgjyre te zeze dhe te bardhe

Mund ta lidhni me MP3 ose me smartphonin tuaj

Material prej plastike e forte dhe cilesore

E pershtateshme per tu perdorur nga femijet e moshave 3-8 vjec

Me shpejtesi 2,5-5,0 km / h 

Permasat jane 103 x 62 x 43,5 cm

Fleta e të dhënave

Sipas moshës 3-8 vjeç

28 produkte te tjere ne kete kategori: