Chipolino Makine Policie per Femije

PD0008

Produkte te reja

Chipolino

* Makine per femije Chipolino

* Modeli Policia

* Per femije deri ne 25 kg

* Bateri 12V, 4.5AH

* Shpejtesia e makines 3-5 km/h

* Funksion MP3 dhe port USB per muzike

* Drita LED

Me shume detaje

3 Items

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

26 990 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Makine policie me bateri per argetimin femijeve

Makina ka pamje reale dhe eshte e lehte te kontrollohet nga prinderit dhe te drejtohet nga femijet.

Kjo makine eshte e pershtateshme per femije me peshe deri ne 25 kg.

Makina mund te kontrollohet nga prinderti ose mund te drejtohet ne menyr te pavarur nga femijet.

Daisponon nje bateri 12V, 4.5AH, koha e karikimit 8-12 ore.

Tre nivele shpejtesie, 3-5 km/ore

Rrip sigurie

Amortizimi i rrotave të pasme

Funksion MP3 dhe kontroll te volumit

Port USB

Panel me drita LED

Telekomnade e cila kerkon 2 bateri ААА (LR3) / 1,5V (nuk jane te perfshira)

Kjo makinë mund të karikohet me adaptor AC / DC - në: 220-240 V, 50 / 60Hz jashtë: DC 12V, 700mA (përfshirë në set).

Lodra është prodhuar në përputhje me të gjitha standardet dhe direktivat evropiane të sigurisë.

Permasat: L 115 cm/ W 62 cm/ H 45 cm

Pesha: 13,50 kg.

Fleta e të dhënave

25 produkte te tjere ne kete kategori: