I Ri Chipolino Mbrojtese Shtrati Stars (GREY) Zmadho

Chipolino Mbrojtese Shtrati Stars (GREY)

CHP0119

Produkte te reja

Chipolino

Chipolino Mbrojtese Shtrati Stars (GREY)

 • Mbrojtese shtrati per te ofruar sigurine maksimale per femijen tuaj
 • I pershtatshem per femijet e moshes nga 18 muajsh deri ne 5 vjec
 • I pershtatshem per te gjithe dysheket me kornize krevati

Me shume detaje

5 Items

Transporti FALAS kudo në Shqipëri

Për blerjet mbi 6.000 Lekë

4 290 Lekë

Porosit me 1 Klik
 • logo

  Transport i shpejte

  Kudo ne Shqiperi dhe Kosove
 • logo

  Ktheje brenda 48 oreve

  nese nuk te pelqen
 • logo

  Paguaj kesh

  kur merr mallin
 • logo

  Kujdes klienti

  brenda pak oreve ju kthejme pergjigje

Me shume informacion

Chipolino Mbrojtese Shtrati Stars (GREY) 

* Mbrojtesi praktik i krevatit Stars nga Chipolino ofron mbrojtjen e duhur te femijes suaj nga renia, per nje gjume te qete dhe te sigurt

* Ne ngjyre gri

* I pershtatshem per femijet e moshes nga 18 muajsh deri ne 5 vjec

* I pershtatshem per dysheke me trashesi jo me shume se 25 cm

* Eshte mjaft i lehte per t'u vendosur (nuk ka nevoje per shume pajisje shtese). Mjafton ta vendosni poshte dyshekut dhe nuk ka nevoje ta hiqni kur te ngrini krevatin

* Me dy rripa qe mund te rregullohen ne gjatesi per t'ju pershtatur permasave te krevatit te femijes suaj

* I lehte per t'u pastruar, mbajtur dhe ruajtur

* Paloset lehtesisht, per te qene ne permasa kompakte

* Vjen me nje cante praktike per te mbajtur te gjitha aksesoret e nevojshem

* Kjo mbrojtese eshte e pershtatshme me dysheket qe kane nje kornize krevati

* E pershtatshme per krevatet me lartesi maksimale 60 cm dhe gjatesi jo me teper se 140 cm

* Udhezimet per perdorimin e produktit do i gjeni ketu

E pershtatshme per dysheket me permasa:

Gjatesi: 160-200 cm

Gjeresi: 76-160 m

Trashesi: 10-25 cm

Permasat e mbrojteses:

Gjatesia: 130 cm

Lartesia: 45.5 cm

1 produkte te tjere ne kete kategori: